Motosiklet Başlangıç Eğitimleri

Motosiklete yeni başlayacak ve ehliyet almak isteyen sürücülerin doğru bir başlangıç yaparak, işini şansa bırakmayan kişiler olmaları için sistemli bir başlangıç niteliğindedir. Eğitimler trafiğe kapalı alanda yapılır.

Bu eğitim ile sürücünün motosikletin temellerini öğrenerek daha bilinçli ve güvenli sürmesi sağlanır.

Eğitim süresi : 6 saat
Eğitimi Biçimi: Motosiklet üzerinde trafiğe kapalı alanda pratik eğitim

Roadcraft Academy Temel Başlangıç eğitimi sertifikası verilir.

Genel Şartlar

  • Katılımcılara, eğitim süresince kullanması için motosiklet, benzin, kask, eldiven, dizlik, dirseklik verilecektir. Eğitim süresince verilen koruyucu ekipmanın kullanılması zorunludur. İsteyen katılımcılar, kendi koruyucu ekipmanını da kullanabilirler.
  • Roadcraft Akademi’ye ait motosiklet ve diğer eğitim materyaline amacı doğrultusunda kullanım sırasında gelebilecek her türlü zarar Roadcraft Akademinin sorumluluğundadır.
  • Katılımcılar, eğitim süresince eğitmenlerin direktiflerine uymak durumundadırlar.
  • Eğitimlere katılan her katılımcı, eğitimlerin her türlü reklam ve tanıtım hakkının Roadcraft Akademi’ye ait olduğunu kabul etmiş sayılır.
  • Herhangi bir kaza durumunda ilk müdahale için en yakın sağlık kurumu aranır. Hastanedeki tedavi masrafları tamamen kursiyerin sorumluluğundadır.
  • Roadcraft Akademi, tüm eğitimlerin içeriklerini, tarihlerini ve eğitim bedellerini değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Eğitime kayıt yaptırıp kişisel sebepler ile katılamayan katılımcılar, eğitimden en az 5 iş günü önce haber vermeleri durumunda ödemeyi yaptıkları tarihten itibaren bir yıl içerisinde uygun olan başka bir eğitime katılabilirler. Bir yıl içerisinde bu hakkını kullanmayan katılımcıların bu hakları sonraki yıl için geçerli olmamaktadır. Eğitime 5 iş gününden daha az bir süre kalmış ise Roadcraft Akademinin herhangi bir geri ödeme yapması söz konusu değildir.